Organizacija

2021. – 2023.

Predsjednica 
Sanja Brbora

Dopredsjednica
Mirta Matošić

Tajnica
Ljiljana Poljak

Blagajnica
Margita Puharić

Urednica mrežnih stranica
Nada Topić

Administratori Facebook stranice
Sanja Brbora
Maja Džaja Krile
Nada Topić

Glavni odbor

Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Maja Donkov (Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu)
Maja Džaja Krile (Umjetnička akademija u Splitu)
Romana Jadrijević (Knjižnica KBC-a Split)
Mirta Matošić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Ljiljana Poljak (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Maglica Plejić (Pomorska škola, Split)
Lea Smodlaka (Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu)
Tomislav Stanišić (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Katarina Škiljo (OŠ Manuš, Split)

Nadzorni odbor
1. Vesna Mihanović
2. Irena Urem (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija
1. Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
2. Žana Siminiati Violić (Umjetnička akademija u Splitu)
3. Nada Topić (OŠ Vjekoslava Paraća, Solin)


2019. – 2021.

Predsjednica 
Sanja Brbora

Dopredsjednica
Nada Topić

Tajnica
Snježana Dimzov

Blagajnica
Margita Puharić

Urednica mrežnih stranica
Nada Topić

Administratori Facebook stranice
Sanja Brbora
Maja Džaja Krile
Nada Topić

Glavni odbor

Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Melita Bućan (Gradska knjižnica Solin)
Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
Romana Jadrijević (Knjižnica KBC-a Split)
Mirta Matošić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Tino Perlain (Pomorski fakultet u Splitu)
Maglica Plejić (Pomorska škola, Split)
Margita Puharić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Grozdana Ribičić (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Nada Topić (OŠ Vjekoslava Paraća, Solin)

Nadzorni odbor
1. Vesna Mihanović
2. Ivana Gizdić (Ekonomski fakultet, Split)
3. Irena Urem (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija
1. Arsen Duplančić (Arheološki muzej Split)
2. Marina Katušić Martinović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Medicinski fakultet, Split)

——————————————————————————————————————-

2017. – 2019.

Predsjednica: Nada Topić
Dopredsjednica: Sanja Brbora
Tajnica: Melita Bućan
Blagajnica: Margita Puharić
Urednica mrežnih stranica: Irena Urem

Glavni odbor:
Hanja Anić (Arheološki muzej Split)
Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Melita Bućan (Gradska knjižnica Solin)
Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
Maja Džaja Krile (Umjetnička akademija, Split)
Iva Kolak (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Grozdana Ribičić (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Maja Tadin (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Jelena Žagrović (OŠ don Lovre Katića, Solin)

Nadzorni odbor:
1. Dijana Erceg (Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split)
2. Ivana Gizdić (Ekonomski fakultet, Split)
3. Nada Vrsalović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija:
1. Arsen Duplančić (Arheološki muzej Split)
2. Marina Katušić Martinović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Medicinski fakultet, Split)