Organizacija

2023. – 2025.

Predsjednica
Romana Jadrijević

Dopredsjednica
Sanja Brbora

Tajnica
Maja Demaria

Blagajnica
Margita Puharić

Urednice mrežnih stranica
Nada Topić, Romana Jadrijević

Administratori Facebook stranice
Sanja Brbora
Katarina Sovulj
Romana Jadrijević

Glavni odbor
Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Ljiljana Poljak Bilić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Snježana Dimzov (Filozofski fakultet u Splitu)
Maja Donkov (Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu)
Lea Smodlaka (Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu)
Katarina Sovulj (Gradska knjižnica Marka Marulića Split)
Katarina Škiljo (OŠ Manuš, Split)
Marina Nikolić (OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica)
Maja Demaria (Knjižnica Državnog arhiva u Splitu)
Romana Jadrijević (Knjižnica KBC-a Split)

Nadzorni odbor
Ana Utrobičić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Grozdana Ribičić (Gradska knjižnica Marka Marulića Split)
Iva Meštrović (Knjižnica Etnografskog muzeja Split)

Stegovna komisija
Nada Topić (OŠ Vjekoslava Paraća, Solin)
Žana Siminiati Violić (Umjetnička akademija u Splitu)
Mirta Matošić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)


2021. – 2023.

Predsjednica 
Sanja Brbora

Dopredsjednica
Mirta Matošić

Tajnica
Ljiljana Poljak

Blagajnica
Margita Puharić

Urednica mrežnih stranica
Nada Topić

Administratori Facebook stranice
Sanja Brbora
Maja Džaja Krile
Nada Topić

Glavni odbor

Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Maja Donkov (Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu)
Maja Džaja Krile (Umjetnička akademija u Splitu)
Romana Jadrijević (Knjižnica KBC-a Split)
Mirta Matošić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Ljiljana Poljak (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Maglica Plejić (Pomorska škola, Split)
Lea Smodlaka (Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu)
Tomislav Staničić (Pravni fakultet Split)
Katarina Škiljo (OŠ Manuš, Split)

Nadzorni odbor
1. Vesna Mihanović
2. Irena Urem (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija
1. Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
2. Žana Siminiati Violić (Umjetnička akademija u Splitu)
3. Nada Topić (OŠ Vjekoslava Paraća, Solin)


2019. – 2021.

Predsjednica 
Sanja Brbora

Dopredsjednica
Nada Topić

Tajnica
Snježana Dimzov

Blagajnica
Margita Puharić

Urednica mrežnih stranica
Nada Topić

Administratori Facebook stranice
Sanja Brbora
Maja Džaja Krile
Nada Topić

Glavni odbor

Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Melita Bućan (Gradska knjižnica Solin)
Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
Romana Jadrijević (Knjižnica KBC-a Split)
Mirta Matošić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Tino Perlain (Pomorski fakultet u Splitu)
Maglica Plejić (Pomorska škola, Split)
Margita Puharić (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Grozdana Ribičić (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Nada Topić (OŠ Vjekoslava Paraća, Solin)

Nadzorni odbor
1. Vesna Mihanović
2. Ivana Gizdić (Ekonomski fakultet, Split)
3. Irena Urem (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija
1. Arsen Duplančić (Arheološki muzej Split)
2. Marina Katušić Martinović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Medicinski fakultet, Split)


2017. – 2019.

Predsjednica: Nada Topić
Dopredsjednica: Sanja Brbora
Tajnica: Melita Bućan
Blagajnica: Margita Puharić
Urednica mrežnih stranica: Irena Urem

Glavni odbor:
Hanja Anić (Arheološki muzej Split)
Sanja Brbora (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Melita Bućan (Gradska knjižnica Solin)
Snježana Dimzov (Filozofski fakultet, Split)
Maja Džaja Krile (Umjetnička akademija, Split)
Iva Kolak (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
Grozdana Ribičić (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Maja Tadin (Gradska knjižnica Marka Marulića, Split)
Jelena Žagrović (OŠ don Lovre Katića, Solin)

Nadzorni odbor:
1. Dijana Erceg (Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split)
2. Ivana Gizdić (Ekonomski fakultet, Split)
3. Nada Vrsalović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)

Stegovna komisija:
1. Arsen Duplančić (Arheološki muzej Split)
2. Marina Katušić Martinović (Sveučilišna knjižnica u Splitu)
3. Ana Utrobičić (Medicinski fakultet, Split)